Kávovar - La Pavoni Stradivari Professional SPH

Manuální pákový kávovar s dřevěnými ovládacími prvky od italského výrobce La Pavoni. Jednokomorový bojler o objemu 1,6 l až na 16 šálků kávy. 

Na dotaz (1 ks)
Značka: La Pavoni
23 999 Kč 19 833,88 Kč bez DPH
Kategorie: La Pavoni
Hmotnost: 6 kg
Bojler - typ: Jedno komorový
Bojler - izolace: Ne
Bojler - materiál: Nerezová ocel
Bojler - objem: 1,6 l
Čerpadlo: Ne
Přímé napojení na vodu: Ne
Příkon: 950 W
Šířka: 200 mm
Výška: 320 mm
Hloubka: 290 mm

Model Stradivari rozšiřuje dvě předešlé řady tradičních italských manuálních kávovarů La Pavoni,  Europiccola a Professional, a jeho vzhled je inspirován Stradivariho houslemi. Kromě estetické stránky však tento kávovar plní i stránku funkční a technické parametry Stradivari modelu slibují excelentní výsledky. 

Kávovar má jednokomorový bojler o objemu 1,6 litru, který stačí až na 16 šálků kávy. Voda do bojleru se plní ručně horní částí kávovaru a nahřátí trvá zhruba pět minut. Že je kávovar připraven, poznáte tím, že se rozsvítí zelená kontrolka umístěná vedle odkapávací mřížky. Důležitá je také hodnota na manometru kávovaru, která by ve chvíli, kdy se chystáte připravovat kávu, měla být mezi čísly 0,5 - 1,1.

Hladinu vody ukazuje měřák na straně bojleru a bojler je nahříván výkonným topným tělesem, které je umístěno na dně bojleru.

Příprava kávy, jak je u kávovarů La Pavoni zvykem, probíhá manuálně. Nejprve je třeba zvednutím páky napustit vodu do hlavy kávovaru a poté jejím stlačením protlačit vodu skrz kávu. Tlak je tvořen pouze Vaši silou a není zde žádné čerpadlo ani pružina. 

Kávovar disponuje i parní tryskou a mezi extrakcí a šleháním mléka není třeba vyčkávat, pára je totiž tvořena v horní části bojleru, kde není voda.

La Pavoni Stradivari obsahuje minimum elektrických součástek a díky tomu je kávovar velmi jednoduše opravitelný, udržovatelný a v domácnosti Vám vydrží řadu let. 

La Pavoni Stradivari Professional

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: