Kávovar - La Pavoni Stradivari Europiccola STH

Manuální pákový kávovar s dřevěnými ovládacími prvky od italského výrobce La Pavoni. Jednokomorový bojler o objemu 0,8 l až na 8 šálků kávy. 

Skladem (1 ks)
Značka: La Pavoni
19 899 Kč 16 445,45 Kč bez DPH
Kategorie: La Pavoni
Hmotnost: 6 kg
Bojler - typ: Jedno komorový
Bojler - izolace: Ne
Bojler - materiál: Nerezová ocel
Bojler - objem: 0,8 l
Čerpadlo: Ne
Přímé napojení na vodu: Ne
Příkon: 950 W
Šířka: 200 mm
Výška: 320 mm
Hloubka: 290 mm

Model Stradivari rozšiřuje dvě předešlé řady tradičních italských manuálních kávovarů La Pavoni,  Europiccola a Professional, a jeho vzhled je inspirován Stradivariho houslemi. Kromě estetické stránky však tento kávovar plní i stránku funkční a technické parametry Stradivari modelu slibují excelentní výsledky. 

Kávovar má jednokomorový bojler o objemu 0,8 litru, který stačí až na 8 šálků kávy. Voda do bojleru se plní ručně horní částí kávovaru a nahřátí trvá zhruba pět minut. Že je kávovar připraven, poznáte tím, že se rozsvítí zelená kontrolka umístěná vedle odkapové mřížky.

Hladinu vody ukazuje měřák na straně bojleru a bojler je nahříván výkonným topným tělesem, které je umístěno na dně bojleru.

Příprava kávy, jak je u kávovarů La Pavoni zvykem, probíhá manuálně. Nejprve je třeba zvednutím páky napustit vodu do hlavy kávovaru a poté jejím stlačením protlačit vodu skrz kávu. Tlak je tvořen pouze Vaši silou a není zde žádné čerpadlo ani pružina. 

Kávovar disponuje i parní tryskou a mezi extrakcí a šleháním mléka není třeba vyčkávat, pára je totiž tvořena v horní části bojleru, kde není voda.

La Pavoni Stradivari Europiccola obsahuje minimum elektrických součástek a díky tomu je kávovar velmi jednoduše opravitelný, udržovatelný a v domácnosti Vám vydrží řadu let. 

La Pavoni Stradivari, verze Professional

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: