Kariéra

Volné pozice

Servisní technik kávovarů

Do našeho týmu hledáme servisního technika kávovarů, který se bude věnovat opravě a údržbě kávovarů a mlýnků. Věnujeme se zejména prodeji a servisu strojů těchto značek: Bezzera, La Pavoni, ECM, Bunn, Rocket Espresso, SanRemo, Slayer, Compak, Eureka a Faema. Servisní dílna se nachází v našem showroomu kávovarů a mlýnků v Modřanech, nezřídka ovšem podnikáme výjezdy na servis po celé České republice, a tak hledáme někoho flexibilního, komu nevadí trávit čas na cestách. Zároveň do našeho týmu potřebujeme někoho, na koho se můžeme spolehnout a kdo má prodejní a komunikační schopnosti na velmi dobré úrovni.

Nepotřebujeme, abyste znali kávovary od A až do Z, bohatě nám bude stačit, když Vás bude daná problematika zajímat a pokud jste alespoň trochu manuálně zruční, všechno Vás naučíme. Na oplátku Vám nabízíme zajímavé finanční ohodnocení, možnost práce na HPP i IČO, zaměstnanecké slevy na prodávané vybavení, nekonečný přísun kávy a hlavně možnost být součástí našeho dream teamu

Náplň práce
  • servis, údržba a opravy kávovarů a mlýnků v naší servisní dílně v Modřanech
  • opravy a pravidelný servis kávového a jiného zařízení našich zákazníků po celé ČR
  • komunikace s velkoobchodními i koncovými zákazníky
  • další činnosti dle domluvy
Požadujeme
  • manuální zručnost
  • zájem o technické aspekty kávovarů a mlýnků
  • ochotu učit se novým věcem
  • časovou flexibilitu, samostatnost, spolehlivost
  • řidičský průkaz skupiny B

Oceníme

  • certifikaci v oboru elektro dle vyhlášky 50/1978 Sb. (není podmínkou)
Nabízíme
  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • služební auto a telefon
  • příjemné pracovní prostředí
  • kompletní zaškolení v dané problematice
  • možnost dělat různorodou práci, která nikdy neomrzí

V případě zájmu o pozici servisního technika kávovarů nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 723 944 740 nebo nám napište e-mail na kral@borea.cz. Rádi se s Vámi potkáme a vše si povíme. Kontaktní osoba je Michal Král.