ECM Technika V PID

Italská tradice a  precizní neměcké zpracování, to jsou hlavní přednosti kávovarů ECM. Kávovar je určen pro náročné domácí milovníky kávy nebo pro malé provozy kde chtějí predevším kvalitní kávu ale nemají dostatek prostoru pro velký stroj.  Design celého kávovaru je nadčasový a elegantní v klasickém provedení leštěného nerezu.

Skladem
Značka: ECM
59 000 Kč
Kategorie: ECM
Hmotnost: 27 kg
Bojler - typ: HX
Bojler - izolace: Ano
Bojler - materiál: Nerezová ocel
Bojler - objem: 2,1l
Čerpadlo: Rotační
Nádržka na vodu: Ano - 3 l
Přímé napojení na vodu: Ano
Napájení: 220-240 V / 50-60 Hz
Příkon: 1400 W
Regulace teploty: PID
? Vyhřívání hlavy: Termoskopické
Šířka: 325 mm
Výška: 390 mm
Hloubka: 475 mm
technika V 1
Novinka

Hlavní výhodou tohoto modelu je možnost kombinovaného zapojení na nádržku nebo na přímý přívod vody. Dále také rotační čerpadlo a nové profesionální ventily na ovládání páry a horké vody.

Pro indikaci a kontrolu tlaku extrakce kávy má kávovar analogový manometr (tlakoměr).


Kávovar má dvou-komorový HX bojler o objemu 2,1l a je vyroben z nerezové oceli. Celý bojler je izolovám proti tepelným ztrátám. To vše zaručuje vysokou tepelnou stabilitu a elektrickou úsporu.

Tento model je poháněn rotačním čerpadla, které operuje při přípravě kávy s konstantním tlakem 9 barů - horní hranice je možné upravit přetlakovým ventilem.

Doba nahřátí kávovaru je okolo 15 minut. Hlavní výhodou je manuálně ovládaná hlava E61 s unikátním řešením ECM. Horní panel nahřívá hrnečky teplem z kávovaru.

Součástí balení je: portafilter na jednu kávu s 7g košíčkem, portafilter na dvě kávy s dvojitým košíčkem, slepý filtr, čistící kartáček, kovový tamper, hadice pro přímé napojení na vodu.

1 Jak připravit espresso

2 Jak pěnit mléko

3 Jak správně čistit hlavu kávovaru

4 Výměna těsnění a sprchy E61

5 Představení ECM

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
T Avatar autora Doba nahrati na provozní teplotu 24.6.2020 20:41
Dobry den nikde se nemuzu docist jak dlouho trva kavovaru po zapnutí se nahřát na provozní teplotu. Chtěl bych se teda zeptat jestli tento udaj se dá někde zjisti dekuji.
Odpovědět