ECM Mechanika V slim

Italská tradice a precizní neměcké zpracování, to jsou hlavní přednosti kávovarů ECM. Kávovar je určen pro náročné domácí milovníky kávy nebo pro malé provozy kde chtějí predevším kvalitní kávu, ale nemají dostatek prostoru pro velký stroj. Design celého kávovaru je nadčasový a elegantní v klasickém provedení leštěného nerezu.

Skladem (1 ks)
Značka: ECM
45 157 Kč 37 319,83 Kč bez DPH
Kategorie: ECM
Hmotnost: 20.2 kg
Bojler - typ: HX
Bojler - izolace: Ano
Bojler - materiál: Nerezová ocel
Bojler - objem: 2,2l
Čerpadlo: Vibrační
Nádržka na vodu: Ano - 3 l
Napájení: 220-240 V / 50-60 Hz
Příkon: 1400 W
Regulace teploty: Presostat
? Vyhřívání hlavy: Termoskopické
Šířka: 250 mm
Výška: 395 mm
Hloubka: 445 mm

Pro indikaci a kontrolu tlaku extrakce kávy má kávovar analogový manometr (tlakoměr). Kávovar má také snadno přístupný regulační šroub pomocí kterého se dá nastavit přetlakový ventil (OPV) a tím i regulovat maximální tlak extrake. Tento šroub je snadno dostupný po odklopení horního panelu.

Kávovar má dvou-komorový HX bojler o objemu 2,2l a je vyroben z nerezové oceli. Celý bojler je izolovám proti tepelným ztrátám. To vše zaručuje vysokou tepelnou stabilitu a elektrickou úsporu.

Tento model je poháněn vibračním čerpadlem, které operuje při přípravě kávy s tlakem 9-12 barů - horní hranice je možné upravit přetlakovým ventilem.

Doba nahřátí kávovaru je zhruba 10 -15 minut. Hlavní výhodou je manuálně ovládaná hlava E61 s unikátním řešením ECM, které je odlišné od jiných hlav E61 především kvalitou vnitřních komponent. Horní panel lze celý i s hrnečky zvednout a je nahřívám teplem z kávovaru.

Dvou komorový bojler umožňuje zárověň připravovat kávu a mléčnou pěnu. V případě, že preferujete kávovar s rotačním čerpadlem nebo přímým napojením na vodu podívejte se například na ECM Mechanika IV Profi.

Součástí balení je:  2x portafilter, slepý filtr, čistící kartáč, plastový tamper a návod k obsluze.

1 Jak připravit espresso

2 Jak pěnit mléko

3 Jak správně čistit hlavu kávovaru

4 Výměna těsnění a sprchy E61

5 Představení ECM

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: