ECM Mechanika IV Profi

Italská tradice a  precizní neměcké zpracování, to jsou hlavní přednosti kávovarů ECM. Kávovar je určen pro náročné domácí milovníky kávy nebo pro malé provozy kde chtějí predevším kvalitní kávu ale nemají dostatek prostoru pro velký stroj.  Design celého kávovaru je nadčasový a elegantní v klasickém provedení leštěného nerezu.

Skladem u výrobce
Značka: ECM
52 900 Kč
Kategorie: ECM
Hmotnost: 27 kg
Bojler - typ: HX
Bojler - izolace: Ano
Bojler - materiál: Nerezová ocel
Bojler - objem: 2,1l
Čerpadlo: Rotační
Nádržka na vodu: Ano - 3 l
Přímé napojení na vodu: Ano
Napájení: 220-240 V / 50-60 Hz
Příkon: 1400 W
Regulace teploty: Presostat
? Vyhřívání hlavy: Termoskopické
Šířka: 302 mm
Výška: 395 mm
Hloubka: 450 mm

Hlavní výhodou tohoto modelu je možnost kombinovaného zapojení na nádržku nebo na přímý přívod vody. Dále také rotační čerpadlo a profesionální venily na ovládání páry a horké vody.

Pro indikaci a kontrolu tlaku extrakce kávy má kávovar analogový manometr (tlakoměr). Kávovar má také snadno přístupný regulační šroub pomocí kterého se dá nastavit přetlakový ventil a tím i regulovat tlak při extrakci. Tento šroub je dostupný po odklopení horního panelu.

Kávovar má dvou-komorový HX bojler o objemu 2,1l a je vyroben z nerezové oceli. Celý bojler je izolovám proti tepelným ztrátám. To vše zaručuje vysokou tepelnou stabilitu a elektrickou úsporu.

Tento model je poháněn rotačním čerpadla, které operuje při přípravě kávy s konstantním tlakem 9 barů - horní hranice je možné upravit přetlakovým ventilem.

Doba nahřátí kávovaru je okolo 15 minut. Hlavní výhodou je manuálně ovládaná hlava E61 s unikátním řešením ECM, které je odlišné od jiných hlav E61. Horní panel lze celý i s hrnečky zvednout a je nahřívám teplem z kávovaru.

Dvou komorový bojlero umožňuje zárověň připravovat kávu a mléčnou pěnu. Při napojení na vodu a odpad je ideální do malé kavárny nebo restaurace.

Součástí balení je: portafilter na jednu kávu s 7g košíčkem, portafilter na dvě kávy s 14g košíčkem,  slepý filtr, čistící kartáč,  plastová tamper, odměrka, návod k obsluze, malé balení prášku pro čištění hlavy, malé balení odváňovače.

Součástí balení je: portafilter na jednu kávu s 7g košíčkem, portafilter na dvě kávy s 14g košíčkem,  slepý filtr, čistící kartáč,  plastová tamper, odměrka, návod k obsluze, malé balení prášku pro čištění hlavy, malé balení odváňovače.

1 Jak připravit espresso

2 Jak pěnit mléko

3 Jak správně čistit hlavu kávovaru

4 Výměna těsnění a sprchy E61

5 Představení ECM

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: