ECM Classika II

Užijte si atmosféru italského espresso baru i v té nejmenší kuchyni. Perfektní jedno bojlerový kávovar i pro malé prostory. Jeho hlavní předností je technické řešen, které ukožňuje připravit kvalitní espresso i s velmi malý kávovarem. Design celého kávovaru je nadčasový a elegantní v klasickém provedení leštěného nerezu.

Skladem u výrobce
Značka: ECM
29 999 Kč
Kategorie: ECM
Hmotnost: 18.5 kg
Bojler - typ: Jedno komorový
Bojler - izolace: Ano
Bojler - materiál: Nerezová ocel
Bojler - objem: 0,7 l
Čerpadlo: Vibrační
Nádržka na vodu: Ano - 2,8 l
Napájení: 220-240 V / 50-60 Hz
Příkon: 1750 W
Regulace teploty: Presostat
? Vyhřívání hlavy: Termoskopické
Šířka: 250 mm
Výška: 395 mm
Hloubka: 447 mm

Pro indikaci a kontrolu tlaku extrakce kávy má kávovar analogový manometr (tlakoměr). Kávovar má také snadno přístupný regulační šroub pomocí kterého se dá nastavit přetlakový ventil a tím i regulovat tlak při extrakci. Tento šroub je dostupný po odklopení horního panelu.

Kávovar má jedno-komorový bojler o objemu 0,75l a je vyroben z nerezové oceli. Celý bojler je izolovám proti tepelným ztrátám.

Při přípravě mléčné pěny je třeba manuálně přepnout ohřev na vyšší teplotu a odpustit parním ramínkem vodu z bojleru aby se udělal prostor pro páru. Po ukončení šlehání je třeba opět bojler dopustit a vypnout ohřev. Vše je indikováno pomocí světelné kontrolky.

Kávovary je ideální pro domácí použití pokud preferujete predevším espresso. Je možné si také udělat kávu s napěněným mlékem jako je například cappuccino nebo latte macchiato ale pouze pokud děláte jen několik techto káv za den. Při větší oblibě našlehaného mléka doporučujeme zvážit kávovar s dvojitým bojlerem.

1 Jak připravit espresso

2 Jak pěnit mléko

3 Jak správně čistit hlavu kávovaru

4 Výměna těsnění a sprchy E61

5 Představení ECM

Představení kávovaru Classka II

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: