ECM Classika II PID

Užijte si atmosféru italského espresso baru i v té nejmenší kuchyni. Perfektní jedno bojlerový kávovar i pro malé prostory. Jeho hlavní předností je technické řešení, které umožňuje připravit kvalitní espresso i s velmi malým kávovarem. Design celého kávovaru je nadčasový a elegantní v klasickém provedení leštěného nerezu.

Skladem (3 ks)
Značka: ECM
33 289 Kč 27 511,57 Kč bez DPH
Kategorie: ECM
Hmotnost: 18.5 kg
Bojler - typ: Jedno komorový
Bojler - izolace: Ano
Bojler - materiál: Nerezová ocel
Bojler - objem: 0,7 l
Čerpadlo: Vibrační
Nádržka na vodu: Ano - 2,8 l
Napájení: 220-240 V / 50-60 Hz
Příkon: 1750 W
Regulace teploty: PID
? Vyhřívání hlavy: Termoskopické
Šířka: 250 mm
Výška: 395 mm
Hloubka: 447 mm

Model PID nabízí regulace teploty pomocí PID senzoru, který umožňuje nastavit teplotu extrakce kávy (80°C - 100°C) a páry (105°C - 120°C). Nastavení má přesnost 1°C. PID display také ukazuje čas od spuštění extrakce. Navíc také má vylepšenou trysku na páru, která zabraňuje případnému popálení.

Pro indikaci a kontrolu tlaku extrakce kávy má kávovar analogový manometr (tlakoměr). Kávovar má také snadno přístupný regulační šroub pomocí kterého se dá nastavit přetlakový ventil a tím i regulovat tlak při extrakci. Tento šroub je dostupný po odklopení horního panelu.

Kávovar má jedno-komorový bojler o objemu 0,75l a je vyroben z nerezové oceli. Celý bojler je izolovám proti tepelným ztrátám.

Kávovar je ideální pro domácí použití pokud preferujete predevším espresso. Je možné si také udělat kávu s napěněným mlékem jako je například cappuccino nebo latte macchiato ale pouze pokud děláte jen několik techto káv za den. Při větší oblibě našlehaného mléka doporučujeme zvážit kávovar s dvojitým bojlerem.

1 Jak připravit espresso

2 Jak pěnit mléko

3 Jak správně čistit hlavu kávovaru

4 Výměna těsnění a sprchy E61

5 Představení ECM

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: