ECM Casa V

9 hodnocení

Italská tradice a precizní neměcké zpracování, to jsou hlavní přednosti kávovarů ECM. Kávovar Casa V je určen pro domácí milovníky kávy, kterým stačí především espresso a mléčnou pěnu šlehají jen občas. Design celého kávovaru je nadčasový a elegantní v klasickém provedení leštěného nerezu.

21 900 Kč
Skladem u výrobce

Pro indikaci a kontrolu tlaku extrakce kávy má kávovar analogový manometr (tlakoměr). Kávovar má také snadno přístupný regulační šroub pomocí kterého se dá nastavit přetlakový ventil (OPV) a tím i regulovat maximální tlak extrake. Tento šroub je snadno dostupný po odklopení horního panelu.

Kávovar má jedno komorový bojler o objemu 0,4l a je součástí varné hlavy.

Tento model je poháněn vibračním čerpadla, které operuje při přípravě kávy s tlakem 9-12 barů - horní hranice je možné upravit přetlakovým ventilem.

Doba nahřátí kávovaru je díky malému bojleru velmi rychlá  5-7 minut. Pokud chcete přepnout na šlehání mléka, je třeba manuálně dělat místo pro páru v bojleru a počkat až se bojler dohřeje. Kapacita páry je dostačující na našlehání 0,5l konvičky mléka.

V případě, že šleháte mléko častěji doporučujeme se podívat na kávovary co mají dvou-komorový bojler který značně usnadní práci, například kávovaru Mechanika IV.

Jméno značky: ECM
Kategorie: ECM
Hmotnost: 14 kg
Bojler - typ: Jedno komorový
Bojler - izolace: Ne
Bojler - materiál: Mosaz
Bojler - objem: 0,4 l
Čerpadlo: Vibrační
Nádržka na vodu: Ano - 2,8 l
Napájení: 220-240 V / 50-60 Hz
Příkon: 1200 W
Regulace teploty: Termostat
Šířka: 210 mm
Výška: 380 mm
Hloubka: 370 mm

1 Jak připravit espresso

2 Jak pěnit mléko

3 Jak správně čistit hlavu kávovaru

5 Představení ECM