ECM Synchronika | Bazar

Značka: ECM

Kávovar Synchronika je jedním z nejlepších ve svě třídě, určen pro nejnáročnější zákazníky. Dva samostatné bojlery na co nejmenším místě z něj dělají to nejlepší co si můžete v této velikosti pořídit. Italská tradice a  precizní neměcké zpracování, to jsou hlavní přednosti kávovarů ECM. Design celého kávovaru je nadčasový a elegantní v klasickém provedení leštěného nerezu.

Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
71.490 Kč –23 % 54.900 Kč 45.372 Kč bez DPH
ECM Synchronika | Bazar
Značka: ECM
ECM Synchronika
Výprodej
71.490 Kč –23 %
Jsme členem Specialty Coffee Association
Vlastní záruční a pozáruční servis
Showroom kávovarů a mlýnků
Doprava zdarma při objednávce nad 1000 Kč

Hlavní výhodou Synchroniky jsou dva oddělené bojlery - jeden pro přípravu kávy a druhý pro horkou vodu a páru. Kávovar je možné  zapojit na nádržku nebo na přímý přívod vody. Rotační čerpadlo a profesionální ventily na ovládání páry a horké vody jsou pro tento model samozřejmostí.

Pro indikaci a kontrolu tlaku extrakce kávy má kávovar analogový manometr (tlakoměr). Kávovar má také snadno přístupný regulační šroub pomocí kterého se dá nastavit přetlakový ventil a tím i regulovat tlak při extrakci. Tento šroub je dostupný po odklopení horního panelu.

Bojler na kávu má objem 0,75l a je vyroben z nerezové oceli. Bojler na páru a hornou vodu má objem 2l a je vyroben z nerezové oceli. Oba bojlery jsou izolováni proti tepelným ztrátám a je možné je nezavisle vypnout nebo zapnout. Tryska na páru je dvou stěná a zabraňuje tak případnému popálení.

Oba bojlery jsou ovládány PID displejem, který umožňuje nastavit teplotu pro každý bojler individuálně. Díky tepelné nezávislosti dává PID opravdový smysl a umožní Vám nastavit přesnou teplotu pro vaši kávu. Dále displej odpočítává čas extrakce. 


Tento model je poháněn rotačním čerpadlem, které operuje při přípravě kávy s konstantním tlakem 9 barů - horní hranice je možné upravit přetlakovým ventilem.

Doba nahřátí kávovaru je okolo 15 minut. V případě zapnutí jen kávového bojleru i o něco rychleji.  Hlavní výhodou je manuálně ovládaná hlava E61 s unikátním řešením ECM, které je odlišné od jiných hlav E61.

Tento kávovar ocení každý, kdo chce připravovat nejlepší možnou kávu a to bez jakýchkoliv omezení.

Součástí balení je: portafilter na jednu kávu s 7g košíčkem, portafilter na dvě kávy s 14g košíčkem,  slepý filtr, čistící kartáč,  plastová tamper, odměrka, návod k obsluze, malé balení prášku pro čištění hlavy, malé balení odváňovače.

Stav: Kávovar byl používaný po dobu 1 roku. Byl zkontrolován a otestován naším technikem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dvoubojlerové kávovary | Dual boiler
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 35.5 kg
Bojler: Dvoubojlerový

1 Jak připravit espresso

2 Jak pěnit mléko

3 Jak správně čistit hlavu kávovaru

4 Výměna těsnění a sprchy E61

5 Představení ECM

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: