Compak R120 - Obchodní mlýnek

2 hodnocení

Compak R120 je velkokapacitní mlýnek. Určen je především pro  pražírny a prodejce kávy kteří dále balí mletou kávu zákazníkům. Je vybaven extrémním 1000W motorem, který umožní namlatí až 1,4g kávy bez přestávky. Požadovanou hrubost nastavíte velmi jednoduše na předním otočném kole, které má přednastavené doporučené hrubosti mletí. Jedná se ale o bezestupňové nastavení takže můžete přesně nastavit vlastní hrubost.

92 500 Kč
Na objednání

Compak je španělská firma zabývající se výrobou mlýnků na kávu a ostatního barového vybavení. Hlavním cílem je vytvářet mlýnky které maximálně plní potřeby současných baristů.

Mletá káva padá do vašeho sáčku, který připnete přímo k mlýnku a není třeba ho držet po dobu mletí. Mlýnek také pomocí setřásače zajišťuje lepší skladnost kávy v sáčku. Pokud nabídnete zákazníkům možnost i mleté kávy zvýší se Vám celkový prodej, ne každý si mele kávu přímo doma, obzvláště u stále populárnějších alternativních příprav kávy.

Hlavní výhody: Rozmezí mletí od džezvy až po French Press, držák a setřásač sáčků, mikrometrická regulace hrubosti, dva větráky, vyrobeno z litého hliníku.

Kameny: Mlecí kameny jsou ošetřeny speciální teflonovou vrstvou proti tvoření statického náboje a dlouhou životnost. Jejich nadstandardní průměr 120mm zaručí rychlé a přesné mletí.

Možnosti: Jako přídavná možnost je nabízeno ovládaví kolo se stupnicí podle výsledné hrubosti nikoliv podle způsobu přípravy. Možné je také zvolit prodloužednou trubici na mletí do sáčků.

 

Jméno značky: Compak
Kategorie: Compak
Hmotnost: 37 kg
Příkon: 1000 W
Mlecí kameny - druh: Ploché
Mlecí kameny - velikost: 120 mm
Mlecí kameny - nastavení: Mikrometrické
Mlecí kameny - otáčky: 1325 RPM
Mlecí kameny - materiál: Nerezová ocel
Mlecí kameny - životnost: 12 000 Kg
Kapacita zásobníku: 2200 g
Hluk při mletí: 78 dB
Šířka: 230 mm
Výška: 775 mm
Hloubka: 380 mm

Představení řady mlýnků RETAIL

Rychlý návod k použití