Compak K3 Touch Advance

Mlýnek K3 Touch Advance je malý, výkonný mlýnek především pro domácí využití. Je poháněn výkonným motorem, který mele kávu při středních otáčkách a tím nedochází k přebytečnému tření a zahřívání kávy. Díky úsporné konstrukci nezůstává v těle mlýnku zbytečně moc namleté kávy. Z mlecích kamenů odchází káva přímo do portafiltru který je držen úchytným systémem v rámci spínače mletí.

Skladem
Značka: Compak
11 900 Kč
Kategorie: Compak
Hmotnost: 6.1 kg
Příkon: 210 W
Mlecí kameny - druh: Ploché
Mlecí kameny - velikost: 58 mm
Mlecí kameny - nastavení: Mikrometrické
Mlecí kameny - otáčky: 1340 RPM
Mlecí kameny - materiál: Nerezová ocel
Mlecí kameny - životnost: 350 kg
Kapacita zásobníku: 800 g
Hluk při mletí: 74,8 dB
Šířka: 170 mm
Výška: 495 mm
Hloubka: 365 mm

Compak je španělská firma zabývající se výrobou mlýnků na kávu a ostatního barového vybavení. Hlavním cílem je vytvářet mlýnky které maximálně plní potřeby současných baristů.

Nastavení je velmi jednoduché. Hrubost je nastavena pomocí kontinuálního závitu kamenů které jsou umístěny vždy v rovnoměrné vzdálenosti od sebe. Délka mletí lze zvolit časovačem na spodní straně mlýnku. Máte také možnost zvolit 1 nebo 2 porce kávy při stisknutí spouštěcího spínače. Velkou výhodou je i možnost kontinuálního mletí pro případ když se rozhodnete vážit každou porci kávy.

Hlavní výhody: Přesné mikrometrická nastavení mletí, výdej 1 nebo 2 porcí kávy, automatický nebo manuální režim mletí, opora portafilteru při mletí.

Představení mlýnku K3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: