Ruční mlýnek - Comandante C40 MK3 Nitro Blade Black

Nekompromisní ruční mlýnek na kávu s mlecími kameny z nerezové oceli vyztužené dusíkem zajistí hladké a rovnoměrné mletí bez zbytečných ztrát. Vyrobeno v Německu.

Skladem (3 ks)
Značka: Comandante
6 490 Kč 5 363,64 Kč bez DPH
Kategorie: Comandante
Hmotnost: 0.65 kg

Comandante mlýnky patří mezi špičku a jsou vyráběny v Německu. Překvapí Vás nízkou hmotností (váží necelých 650 g) a oceníte kvalitu použitých materiálů. Tělo mlýnku je z nerezové oceli a je pokryto tenkou vrstvou dřevěné dýhy. Součástí balení jsou dvě spodní skleněné nádoby, jedná čirá a jedná zatmavená. Držadlo na kličce je z dubového dřeva. Najednou na mlýnku namelete až 35 g kávy a díky přesnému nastavení lze mlýnek použit pro všechny metody příprav. 

Víčko horní části mlýnku, do které se sypou kávová zrnka, je průhledné a umožňuje se rychle zorientovat v tom, kolik kávy ještě zbývá namlít. Na ose drží pevně a nestane se, že by víčko během mletí vypadlo nebo se posunulo. 

Kónické mlecí kameny z nerezové oceli jsou vyztužené dusíkem, což je sám o sobě velmi tvrdý materiál a má dlouhou životnost. Kameny proto zůstávají ostré mnohem delší dobu než u jiných mlýnků. Unikátní je také tvar jednotlivých výstupků, což je výsledkem zevrubného průzkumu a několikaletého vývoje. Mletí je tak přesné a rovnoměrné. 

Nastavení stupňů mletí je skokové, provádí se ve spodní části mlýnku pomocí otočného knoflíku (při nastavování musí být horní víčko s kličkou nasazené).

Comandante C40 MK3 Nitro Blade

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: