Bezzera Crema PM

Pákový kávovar s tepelným výměníkem HX a manuálním dávkováním, nástupce Bezzera BZ 13 PM. Hydraulický a elektrický systém zaručuje skvělou tepelnou stabilitu.

Skladem (1 ks)
Značka: Bezzera
36 850 Kč 30 454,55 Kč bez DPH
Kategorie: Bezzera
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 22 kg
Bojler - typ: HX
Bojler - izolace: Ne
Bojler - materiál: Měď
Bojler - objem: 1,5 l
Čerpadlo: Vibrační
Nádržka na vodu: Ano - 3 l
Přímé napojení na vodu: Ne
Příkon: 1300 W
Váha: 18,5 Kg
Regulace teploty: Presostat
? Vyhřívání hlavy: Elektrické
Šířka: 250 mm
Výška: 375 mm
Hloubka: 450 mm
Počet hlav: 1
bezzera crema PM
Novinka

Nový model, kávovar Bezzera Crema PM je jedinečný svým vkusným zpracováním v bílo-nerezovém provedení v kombinaci s dřevěnými ovládacími prvky. Bezzera Crema vyniká brilantní tepelnou stabilitou, kterou se vyrovná i profesionálním kávovarům. Je velmi rychle nahřátý (zhruba do 10-15 minut) a hlava kávovaru je vyhřívána elektronicky za pomoci termostatu. 

Kávovar je možné instalovat kdekoli, nemá přímé napojení na vodu. Měděný bojler s tepelným výměníkem HX má objem 1,5 l a je možné zároveň připravovat kávu a šlehat mléko na parní trysce. Objem nádržky na vodu je  3 litry a kávovar je vybaven vibračním čerpadlem. Začátek a konec extrakce je ovládán manuálně pomocí tlačítka na přední straně kávovaru.  

Samozřejmostí je manometr pro kontrolu tlaku během extrakce.

Součástí balení je páka se dvěma vývody, jednoporcový a dvouporcový košíček, slepé sítko, kartáček na čištění hlavy kávovaru, plastový tamper.

 

Bezzera Crema

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: