Bezzera Crema DE PID

Poloprofesionální pákový kávovar s tepelným výměníkem HX, nástupce modelu Bezzera BZ 13 DE PID. Hydraulický a elektrický systém zaručuje skvělou tepelnou stabilitu.

Skladem (1 ks)
Značka: Bezzera
45 890 Kč 37 925,62 Kč bez DPH
Kategorie: Bezzera
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 22 kg
Bojler - typ: HX
Bojler - izolace: Ne
Bojler - materiál: Měď
Bojler - objem: 1,5 l
Čerpadlo: Vibrační
Nádržka na vodu: Ano - 3 l
Přímé napojení na vodu: Ne
Příkon: 1200 W
Váha: 18,5 Kg
Regulace teploty: PID
? Vyhřívání hlavy: Elektrické
Dávkování: Volumetrické
Šířka: 250 mm
Výška: 375 mm
Hloubka: 450 mm
Počet hlav: 1
bezzera crema de pid
Novinka

Nový model, kávovar Bezzera Crema DE PID je jedinečný svým vkusným zpracováním v bílo-nerezovém provedení v kombinaci s dřevěnými ovládacími prvky. Bezzera Crema vyniká brilantní tepelnou stabilitou a přesným nastavením teploty, čímž se vyrovná i profesionálním kávovarům. Je velmi rychle nahřátý (zhruba do 10-15 minut) a hlava kávovaru je vyhřívána elektronicky za pomoci termostatu. 

Kávovar je možné instalovat kdekoli, nemá přímé napojení na vodu. Disponuje vibračním čerpadlem a měděným bojlerem o objemu 1,5 l s tepelným výměníkem, a tak je možné zároveň připravovat kávu a šlehat mléko na parní trysce. Objem nádržky na vodu je 3 litry. Oproti modelu PM má tato verze displej ukazující teplotu vody v bojleru a možnost automatického dávkování, lze tedy nastavit objem pro jednu a dvě porce kávy. Třetí tlačítko je kontinuální. 

Samozřejmostí je manometr pro kontrolu tlaku během extrakce.

Součástí balení je páka s dvěma vývody, jednoporcový a dvouporcový košíček, slepé sítko, kartáček na čištění hlavy kávovaru, plastový tamper.

 

Bezzera Crema

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: